Απομακρυσμένη / ασύρματη LSC14250 Λίθιο υπερσυμπιεστή κυψέλη πλήρως σφραγισμένη δομή
Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Ουχάν
Πιστοποίηση: CE, ROHS, UN38.3
Αριθμό μοντέλου: LSC14250
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμα
Τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 20 ημέρες
Όροι πληρωμής: Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 10000PCS/30Days
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Επισημαίνω:
υπερσυμπιεστήρια μπαταρίας λιθίου
υπερσυμπιεστήρια κυψελών λιθίου
Σύστημα προϊόντων:
Υπερευαγωγός κυψέλης λιθίου
Ονομαστική ικανότητα (3.67V):
216AS
Ονομαστική τάση:
3.67V
εσωτερική αντίσταση:
≤250mΩ
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40°C+85°C
Βάρος:
Περίπου 11 γραμμάρια.
Εφαρμογές:
Πληροφοριακό σύστημα ελέγχου πυρός
Σύστημα προϊόντων:
Υπερευαγωγός κυψέλης λιθίου
Ονομαστική ικανότητα (3.67V):
216AS
Ονομαστική τάση:
3.67V
εσωτερική αντίσταση:
≤250mΩ
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40°C+85°C
Βάρος:
Περίπου 11 γραμμάρια.
Εφαρμογές:
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Δεδομένα απόδοσης
Σύστημα προϊόντων Υπερευαγωγός κυψέλης λιθίου
Σχήμα LSC14250
Ονομαστική χωρητικότητα (3,67V) 216AS
Ονομαστική τάση 3.67V
Εσωτερική Επιμονή ≤ 250mΩ
Μέγιστο συνεχές ρεύμα εκκένωσης 800mA
Μαξ. Πλεονέκτημα ρεύματος 2600mA
Μέγιστο ρεύμα φόρτισης 60mA
Μέγιστη τάση φόρτισης 4.0V
Τελική τάση εκφόρτωσης 2.5V
Χαρακτηριστική καμπύλη
Απομακρυσμένη / ασύρματη LSC14250 Λίθιο υπερσυμπιεστή κυψέλη πλήρως σφραγισμένη δομή 0
Απομακρυσμένη / ασύρματη LSC14250 Λίθιο υπερσυμπιεστή κυψέλη πλήρως σφραγισμένη δομή 1
Απομακρυσμένη / ασύρματη LSC14250 Λίθιο υπερσυμπιεστή κυψέλη πλήρως σφραγισμένη δομή 2
Απομακρυσμένη / ασύρματη LSC14250 Λίθιο υπερσυμπιεστή κυψέλη πλήρως σφραγισμένη δομή 3
Πλεονεκτήματα
1. Μπορεί να συνειδητοποιήσει στιγμιαία μεγάλη εκκένωση ρεύματος
2Διαρκής συσκευή αποθήκευσης ενέργειας
3Πλήρως σφραγισμένη δομή και ευρύ εύρος θερμοκρασίας εργασίας,
4Κατάλληλο για μακροχρόνια χρήση σε σκληρά περιβάλλοντα.
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%