Αναφορτιζόμενη μπαταρία 12V200AH AGM βαθύ κύκλο θηλυκό μπαταρία χαλκού εισαγωγή Τύπος τερματικού M8
Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Ουχάν
Πιστοποίηση: CE UL ISO9001 ISO14001
Αριθμό μοντέλου: 6GFM-200
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμα
Τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο και ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 30 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T L/C, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 100000PCS/30 ημέρες
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Επισημαίνω:
Βιομηχανική μπαταρία μολύβδου
M8 τελική AGM βαθιά μπαταρία κύκλων
12V200AH AGM βαθιά μπαταρία κύκλων
Τύπος:
Βαθιά AGM κύκλων μπαταρία
Ονομαστική τάση:
12V
Ονομαστική χωρητικότητα:
το 2050AH@10Hr-rate (σε 1.8Vpc)
Διάσταση:
L485mm Χ W172mm Χ H240mm
Η μπαταρία σχεδίασε τη ζωή:
10 χρόνια
Περίπου βάρος:
44 κιλά
Τύπος τερματικού:
Θηλυκό ένθετο M8 χαλκού (ροπή: 10~12N.m)
Υλικό δοχείου:
ABS
Χρήση:
UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, τράπεζα και οικονομικό κέντρο
Τύπος:
Βαθιά AGM κύκλων μπαταρία
Ονομαστική τάση:
12V
Ονομαστική χωρητικότητα:
Διάσταση:
L485mm Χ W172mm Χ H240mm
Η μπαταρία σχεδίασε τη ζωή:
10 χρόνια
Περίπου βάρος:
44 κιλά
Τύπος τερματικού:
Υλικό δοχείου:
ABS
Χρήση:
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Δομή προϊόντος και αρχή λειτουργίας
Προδιαγραφές
Τύπος Η μπαταρία VRLA
Ονομαστική τάση 12V
Κατηγοριακή δυναμικότητα 150Ah(10 ώρες,100,8V,25°C)
Σχετικές διαστάσεις (mm)
(Μέρος × πλάτος × ύψος)
Δοκιμαστικό σύστημα
Περίπου βάρος ((kg) 44 κιλά
Εφαρμόσιμη θερμοκρασία -40°C-60°C
Βέλτιστη θερμοκρασία 20°C-25°C
Εσωτερική Αντίσταση
Περίπου 0,0035 Ωμ (πλήρως φορτισμένο @ 20°C)
Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
37.5Α
Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης (5S)
1000A
Σύνδρομο βραχυκυκλώματος
3400Α
Αυτοαποδέσμευση Ποσοστό αυτοαπολύσεων < 0, 1% την ημέρα (20°C)
Μέγεθος τρύπας βίδας (mm) M8
Ανεξάρτητες εκπομπές συνεχούς ροής Αμέρες σε 25°C
1.6V 409.9 280.0 224.0 153.0 104.5 54.4 39.4 31.3 26.2 22.7 20.1 18.0 16.4 15.1 8.7
1.65V 379.6 263.4 211.4 149.5 102.1 53.2 38.9 31.0 26.1 22.6 20.0 18.0 16.4 15.1 8.7
1.7V 349.3 246.8 198.8 146.0 99.8 51.9 38.5 30.6 26.0 22.5 20.0 17.9 16.3 15.0 8.7
1.75V 319.0 230.3 186.2 142.6 97.4 50.7 38.0 30.2 25.8 22.3 19.9 17.9 16.3 15.0 8.6
1.8V 288.7 213.7 173.6 139.1 95.0 49.5 37.5 29.8 25.7 22.2 19.9 17.9 16.3 15.0 8.6
1.6V 700.9 481.6 405.5 289.2 198.6 103.4 75.6 60.2 51.4 44.7 39.5 35.7 32.5 29.9 17.3
1.65V 649.1 453.1 382.7 282.6 194.0 101.1 74.7 59.4 51.2 44.5 39.4 35.6 32.4 29.8 17.3
1.70V 597.3 424.6 359.9 276.0 189.5 98.7 73.8 58.7 50.9 44.2 39.3 35.5 32.4 29.7 17.2
1.75V 545.5 396.1 337.1 269.5 185.0 96.4 72.9 58.0 50.7 44.0 39.2 35.4 32.3 29.7 17.2
1.8V 493.6 367.6 314.3 262.9 180.5 94.0 72.0 57.3 50.4 43.8 39.1 35.4 32.2 29.6 17.1
Πεδία εφαρμογής
Πλεονεκτήματα
1Καλή επιφανειακή απόδοση.
Οι μπαταρίες βαθύ κύκλου VRLA σειράς 12V παράγονται με διεθνώς προηγμένη τεχνολογία και σύγχρονο εξοπλισμό και σχεδιάζονται με πλήρη δοκιμή επιδόσεων τύπου.Η θετική πλάκα χρησιμοποιεί πλέγματα από κράμα υψηλής περιεκτικότητας σε κασσίτερο με ισχυρή αντοχή στη διάβρωσηΗ διάρκεια ζωής της μπαταρίας μπορεί να φθάσει τα 5 χρόνια.
2Εξαιρετική ανοχή σε υπερβολική εκκένωση
Η αποκατάσταση μπορεί να φτάσει περισσότερο από 95%.
3- Υπερ-κυκλωτική ικανότητα.
αντίδραση όταν οι μπαταρίες χρησιμοποιούνται για μικρό φορτίο και μικρή εκφόρτιση ρεύματος.
4. Σταθερή συνοχή
5Μεγάλη απόδοση εκφόρτισης ρεύματος
μεγάλη απόδοση εκκένωσης ρεύματος.
6. Ασφάλεια και Αξιόπιστη
αξιόπιστη λειτουργία.
7. Χωρίς συντήρηση
8Διάφοροι τύποι εγκαταστάσεων
και επομένως επιτρέπονται τόσο κάθετες όσο και οριζόντιες θέσεις όταν η μπαταρία πρόκειται να
Επικεντρωμένο.
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%