Μακρά διάρκεια ζωής Ηλιακή βαθειά κύκλος μπαταρία 12V100AH σφραγισμένη υπερεκτίμηση ανοχή
Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Ουχάν
Μάρκα: FBATTERY
Πιστοποίηση: CE UL ISO9001 ISO14001 OHASA18001
Αριθμό μοντέλου: 6GFM-100G
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμα
Τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο και ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 30 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, D/P, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 κομμάτια την εβδομάδα
Πάρτε την καλύτερη τιμή
Επισημαίνω:
επαναφορτιζόμενη μπαταρία τζελ
μπαταρία κυττάρων ζελέ agm
Τύπος:
βαθιά μπαταρία κύκλων πηκτωμάτων
Ονομαστική τάση:
12V
Κατηγοριακή δυναμικότητα:
100Ah
Κουτί μπαταρίας:
ABS
Η μπαταρία σχεδίασε τη ζωή:
15 χρόνια
Περίπου βάρος:
30 κλ
Διάσταση:
L330mm Χ W171mm Χ H220mm
Applicaton:
Συστήματα ηλιακής ενέργειας Συστήματα αποθήκευσης αιολικής ενέργειας Συστήματα UPS Συστήματα τηλεπικ
Τύπος τερματικού:
Θηλυκό ένθετο M6 χαλκού (ροπή: 6~7N.m)
Τύπος:
Ονομαστική τάση:
12V
Κατηγοριακή δυναμικότητα:
100Ah
Κουτί μπαταρίας:
ABS
Η μπαταρία σχεδίασε τη ζωή:
15 χρόνια
Περίπου βάρος:
Διάσταση:
L330mm Χ W171mm Χ H220mm
Applicaton:
Τύπος τερματικού:
Σύνοψη του προϊόντος
ΠρύθμισηSδομή καιWΕργασίαΠΑρχή
Αρνητική πλάκα: Εξισορροπημένο πλέγμα Pb-Ca για βελτιωμένη αποτελεσματικότητα επανασυνδυασμού.
Ηλεκτρολύτης: Αραίνετε θειικό οξύ υψηλής καθαρότητας με νανογέλη.
Σφραγίδα πυλώνα: 100% εργοστασιακά δοκιμασμένη, αποδεδειγμένη διπλάσια σφραγίδα από εποξική ρητίνη.
Βαλβίδα ανακούφισης: εξοπλισμένη με ενσωματωμένο αντιφλεγμονώδη.
Προδιαγραφές
Τύπος Η μπαταρία με βαθύ κύκλο ζελέ
Ονομαστική τάση 12V
Κατηγοριακή δυναμικότητα 100Ah(10 ώρες,100,8V,25°C)
Σχετικές διαστάσεις (mm)
(Μέρος × πλάτος × ύψος)
Δοκιμαστικό σύστημα
Διάρκεια κύκλου ≥ 3 έτη
Περίπου βάρος ((kg) 30 κιλά
Εφαρμόσιμη θερμοκρασία -40°C-60°C
Βέλτιστη θερμοκρασία 20°C-25°C
Αυτοαποδέσμευση Ποσοστό αυτοαπολύσεων < 0, 1% την ημέρα (20°C)
Μέγεθος τρύπας βίδας (mm) M6
Ανεξάρτητες εκπομπές συνεχούς ροής Αμέρες σε 25°C
1.6V 332.9 214.6 166.0 107.0 69.0 36.1 26.4 21.1 17.8 15.4 13.7 12.4 11.3 10.4 6.1
1.65V 308.3 201.9 156.7 104.6 67.4 35.3 26.1 20.9 17.7 15.4 13.7 12.3 11.3 10.4 6.1
1.7V 283.7 189.2 147.3 102.1 65.8 34.5 25.8 20.6 17.6 15.3 13.6 12.3 11.2 10.3 6.1
1.75V 259.1 176.5 138.0 99.7 64.3 33.7 25.5 20.4 17.5 15.2 13.6 12.3 11.2 10.3 6.0
1.8V 234.4 163.8 128.7 97.3 62.7 32.8 25.1 20.1 17.4 15.1 13.6 12.2 11.2 10.3 6.0
1.6V 569.3 369.1 300.4 202.2 131.1 68.6 50.7 40.6 34.9 30.4 27.0 24.5 22.3 20.6 12.1
1.65V 527.2 347.3 283.6 197.6 128.1 67.1 50.1 40.1 34.7 30.3 26.9 24.4 22.3 20.5 12.1
1.70V 485.1 325.4 266.7 193.0 125.1 65.5 49.5 39.6 34.5 30.1 26.9 24.4 22.2 20.5 12.0
1.75V 443.0 303.6 249.8 188.4 122.1 64.0 48.9 39.1 34.3 30.0 26.8 24.3 22.2 20.4 12.0
1.8V 400.9 281.8 232.9 183.8 119.1 62.4 48.3 38.6 34.2 29.8 26.7 24.2 22.1 20.4 12.0
Πεδία εφαρμογής
Πλεονεκτήματα
1Μακροζωία.
2Υπερ- ανοχή υπερφόρτωσης
3. Υψηλή ικανότητα ποδηλασίας
4Εξαιρετική απόδοση υψηλού ρεύματος
5Ασφάλεια
6. Δωρεάν συντήρηση
7Διάφοροι τύποι εγκαταστάσεων
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%